Підготовче відділення МАН «Діти Розквіту» - 16 гуртків для учнів молодшого і середнього шкільного віку (3-8 класи). Основна мета проекту полягає у розробці системи розвитку і формування у вихованців навчально-дослідницьких умінь в умовах спеціально змодельованого освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності, функціонування якого здійснюється з використанням інформаційно-освітнього простору МАН учнівської молоді. Головний напрямок роботи «Діти Розквіту» – сприяння творчому розвитку дитини і пошук її талантів, формування діяльнісного підходу до життя: вміння навчатися впродовж життя і практично застосовувати отримані знання. Забезпечують навчання на підготовчому відділенні МАН студенти-педагоги МДПУ ім. Б.Хмельницького, що проходять в МАН річну педагогічну практику.
Для учнів 3-4 класів організовано роботу гуртка "Природознавство" пропедевтичного напрямку.
Куратор підготовчого відділення "Діти Розквіту" - Шевченко Ганна Євгеніївна, практичний психолог МАН
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ «ДІТИ РОЗКВІТУ» МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
|
Гурток
|
Дні тижня
|
Викладач
|
Понеділок
|
Вівторок
|
Середа
|
Четвер
|
П’ятниця
|
Математика 5-6 кл.
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
|
Дубчак І. С.
|
Хімія 7 кл.
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
|
Лазаренко В. А., Лисова К. О.
|
Хімія 8 кл.
|
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
Кірчева Д. В., Желябін Н. А.
|
Біологія 5кл.
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
|
Ісмаілова Е. Е., Касанджи Ю. І.
|
Біологія 6 кл.
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
|
Голубнича В. І., Тутова Г. Ф.
|
Біологія 7 кл.
|
|
|
|
|
15.00-16.30
|
Мірзоєва А.Т.
|
Біологія 8 кл.
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
|
Найдьон М.Н.
|
Укр. мова та література 7 - 8 кл.
|
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
Бородіхіна О.В.
|
Англійська мова 5 кл
|
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
Ключник І.В
|
Англійська мова 6кл
|
|
|
|
15.00 – 16.30
|
|
Пекарська А.Е.
|
Англійська мова 8кл
|
|
|
|
|
15.00 – 16.30
|
Нестеренко В.С.
|
Німецька мова
|
|
|
|
|
15.00 – 16.30
|
Шелудько Д.О.
|
Інформатика 5-6 кл.
|
|
15.00 – 16.30
|
|
|
|
Корзун Н.І.
|
Інформатика 7-8 кл.
|
|
|
|
|
15.00 – 16.30
|
Баркалов С.І.
|
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ПРОПЕДЕВТИЧНИХ СЕКЦІЙ «ПРИРОДОЗНАВСТВО» МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
|
Напрям / гурток
|
Викладач
|
понеділок
|
вівторок
|
середа
|
четвер
|
п’ятниця
|
Місце
|
ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ, ДОСЛІДНИЦЬКИЙ
|
Природознавство
|
Шевченко Ганна Євгеніївна
|
12.30-13.15
|
|
|
|
|
ЗОШ № 2
|
|
|
|
13.30-14.15
|
|
ЗОШ № 3
|
|
|
11.00-11.45
|
|
|
ЗОШ № 8
|
|
|
12.20-13.05
|
|
|
ЗОШ № 24
|
|
|
13.10-13.55
|
|
|
ЗОШ № 24
|
|