Переможці ІІІ (національного) етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
Прізвище, ім'я
|
Відділення, секції
|
Рік
|
Місце
|
науковий керівник
|
Гребельна Ганна
|
педагогіка
|
2016/2017
|
ІІІ
|
Москальова Л.Ю., д.пед.н., професор МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Данилова Дар'я
|
філософія
|
2016/2017
|
ІІІ
|
Афанасьєва Л.В., к.ф.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Тимофєєв Іван
|
соціологія
|
2015/2016
|
ІІІ
|
Букрєєва І.В., к.ф.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Сиромятнікова Марія
|
філософія
|
2015/2016
|
ІІ
|
Афанасьєва Л.В., к.ф.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Попова Дарія
|
педагогіка
|
2015/2016
|
ІІ
|
Москальова Л.Ю., д.пед.н., професор МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Карпенко Діана
|
теологія, релігієзнавство та історія релігії
|
2014/2015
|
ІІ
|
Міщенко М.А., вчитель історії Мелітопольської гімназії № 19
|
Колеснікова Анастасія
|
екологія та аграрні науки
|
2013/2014
|
ІІІ
|
Подорожний С.М., к.б.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Зіненко Михайло
|
соціологія
|
2013/2014
|
ІІІ
|
Букрєєва І.В., к.ф.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Щебет Едуард
|
геологія
|
2013/2013
|
ІІІ
|
Молодиченко В.В., д.ф.н., професор МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Власенко Юлія
|
філософія
|
2012/2013
|
ІІ
|
Афанасьєва Л.В., к.ф.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Сазонова Валерія
|
соціологія
|
2012/2013
|
ІІІ
|
Букрєєва І.В., к.ф.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Сазонова Валерія
|
соціологія
|
2011/2012
|
ІІ
|
Букрєєва І.В., к.ф.н., доцент МДПУ ім. Б. Хмельницького, науковий керівник МАН
|
Сельоткін Владислав
|
технічних наук
|
2011/2012
|
ІІІ
|
Жарков В.Я., к.т.н., доцент ТДАТУ, науковий керівник МАН
|
Сельоткін Владислав
|
технічних наук
|
2010/2011
|
ІІІ
|
Жарков В.Я., к.т.н., доцент ТДАТУ, науковий керівник МАН
|
Воровка Ольга
|
українська мова
|
2008/2009
|
ІІ
|
|
Шафєєв Роман
|
комп’ютерних наук
|
2006/2007
|
ІІ
|
|
Македонський Євген
|
фізико - математичне
|
2006/2007
|
ІІ
|
|
Плотніков Віктор
|
науково - технічне
|
2005/2006
|
ІІІ
|
|
Нароянц Тетяна
|
мистецтво
|
2005/2006
|
ІІ
|
|
Плотніков Віктор
|
техніко – технологічне
|
2004/2005
|
І
|
|
Нароянц Тетяна
|
народне мистецтво
|
2004/2005
|
ІІ
|
|
Резниченко Сергій
|
лісове господарство
|
2004/2005
|
ІІ
|
|
Алексєєнко Ганна
|
історико - географічне
|
2004/2005
|
ІІІ
|
.
|
Каралієва Наталя
|
декоративно- прикладне мистецтво
|
2003/2004
|
ІІІ
|
|
Журба Ярослав
|
математика
|
2003/2004
|
ІІ
|
|
Мурзак Євген
|
математика
|
2002/2003
|
ІІІ
|
|
Пушкін Артем
|
право
|
2000/2001
|
ІІІ
|
|
Лисенко Олексій
|
техніко - технологічне
|
2000/2001
|
ІІ
|
|
Вольнюк Ганна
|
зарубіжна література
|
2000/2001
|
ІІ
|
|
|