Воскресенье
24.09.2017
11:22
Приветствую Вас Гость
RSS
 
Вас вітає Мала академія наук Мелітопольської міської ради
Главная Регистрация Вход
Меню сайту

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входу

Прогноз погоди

Главная » 2015 » Март » 4 » Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України!
14:55
Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України!

22 лютого 2015 р. відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Основними завданнями конкурсу стали виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в учнів самостійності, наполегливості, вміння обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції.

Журі відзначило високий рівень захисту науково-дослідницьких робіт учасників конкурсу, вміння робити висновки на підставі експериментальних досліджень, грамотність викладення і культуру оформлення наукових робіт.

Розумних, умілих, талановитих і патріотичних молодих дослідників на Мелітопольщині ніколи мало не бувало.

Отже, вітаємо переможців!

ПІБ учня

Школа

Клас

Секція

Науковий керівник

МІСЦЕ

Попова Дарія Андріївна

Г№10

9

українська література

Курманська В.А.

3

Трофімова Марія Віталіївна

ЗОШ№6

10

світова література

Меркулова О.С.

3

Противень Анна Володимирівна

Г№5

10

російська література

Васіна О.В.

2

Кононенко Юлія Богданівна

ЗОШ№8

9

фольклористика

Атрошенко Г.І.

3

Бахмач Яна Олегівна

ЗОШ№6

10

фольклористика

Атрошенко Г.І.

2

Овчарова Анна Сергіївна

Г№9

9

мистецтвознавство

Курманська В.А.

3

Горлова Анастасія Петрівна

ЗОШ№4

9

українська мова

Ляшок Л.В.

1

Борисенко Дар'я Олександрівна

Г№9

10

українська мова

Меркулова О.С.

2

Глотка Юлія Вадимівна

Г№9

10

українська мова

Меркулова О.С.

3

Лапіна Марина Олексіївна

НВК№16

11

українська мова

Меркулова О.С.

1

Поліщук Анна Анатоліївна

ЗОШ№6

9

російська мова

Хіль І.І.

3

Аксютьонок Олеся Едуардівна

Г№19

10

англійська мова

Коноваленко Т.В.

3

Вороніна Валентина Анатоліївна

Г№5

11

англійська мова

Коноваленко Т.В.

2

Мітєва Кристина Олексіївна

НВК№16

11

англійська мова

Лапіна О.О.

2

Пилипенко Єлизавета Олександрівна

Г№19

9

англійська мова

Кулішова В.М.

3

Ромащенко Валерія В'ячеславівна

Г№19

10

англійська мова

Коноваленко Т.В.

2

Синя Катерина Олегівна

Г№19

10

англійська мова

Голуб О.І.

2

Яшина Діана Олександрівна

Г№19

8

німецька мова

Жила Н.В.

3

Зайко Катерина Сергіївна

НВК№16

11

німецька мова

Стольнікова В.С.

3

Гуйванюк Аліна Василівна

ЗОШ№7

11

філософія

Афанасьєва Л.В.

3

Зіненко Михайло Олександрович

НВК№16

11

соціологія

Букрєєва І.В.

3

Цонєва Аліна Андріївна

Г№9

11

соціологія

Букрєєва І.В.

2

Карпенко Діана Романівна

Г№19

10

теологія, релігієзнавство

Міщенко М.А.

1

Мироненко Анна Юріївна

Г№19

11

педагогіка

Курманська В.А.

3

Дерінг Валерія Ігорівна

ЗОШ№20

9

журналістика

Курманська В.А.

2

Шквиря Ольга Вікторівна

ЗОШ№22

11

історія України

Гудзь В.В.

3

Коваленко Поліна Ігорівна

ЗОШ№4

9

історія України

Петухова О.О.

3

Данилова Дар'я Олександрівна

Г№10

9

історичне краєзнавство

Вольнюк І.А.

2

Тітков Леонід Олександрович

НВК№16

11

етнологія

Кеняєва В.М.

2

Козлов Дмитро Євгенович

ЗОШ№4

11

геологія, геохімія та мінералогія

Молодиченко В.В

2

Нєжнова Галина Сергіївна

ЗОШ№8

11

геологія, геохімія та мінералогія

Даценко Л.М.

1

Пилипенко Владислав Романович

Г№5

10

гідрологія

Клименко В.М.

2

Пригода Катерина Сергіївна

ЗОШ№11

9

гідрологія

Овсянникова М.С.

3

Кужильний Олег Вадимович

Г№5

10

Мультимедійні системи

Брянцева Г.В.

3

Величко Петро Ігорович

Г№10

6

математика

Величко І.Г.

2

Тригуб Євген Олегович

НВК№16

9

прикладна математика

Рак Л.О.

2

Петрищевський Сергій Сергійович

Г№10

11

астрономія та астрофізика

Єремєєв В.С.

1

Байдюк Ілона Геннадіївна

Г№19

10

біологія людини

Аносов І. П.

2

Славова Олександра Сергіївна

НВК№16

10

біологія людини

Аносов І. П.

3

Колеснікова Анастасія Максимівна

Г№19

11

зоологія, ботаніка

Подорожний С.М.

2

Форостьянова Ганна Романівна

Г№19

10

зоологія, ботаніка

Кошелєв О.І.

3

Андрєєва Вероніка Сергіївна

Г№19

10

біологія людини

Аносов І. П.

2

Алексєєва Катерина Вадимівна

Г№10

11

психологія

Пижик Г.Г.

2

Кандіон Каріна Володимрівна

Г№10

11

психологія

Пижик Г.Г.

3

Гогунська Софія Володимирівна

Г№5

11

психологія

Панадій С.С.

1

Яцух Карина Олегівна

Г№5

11

психологія

Беляєва О.І.

3

Опалько Аліна Іванівна

ЗОШ№4

10

хімія

Хромишев В.О.

3

Саржан Олександр Сергійович

ЗОШ№4

11

хімія

Хромишев В.О.

2

Войнов Іван Григорович

ЗОШ№6

11

хімія

Хромишева О.О.

2

Кукенко Русана Романівна

ЗОШ№14

11

хімія

Хромишева О.О.

2

Колодій Ольга Валентинівна

НВК№16

11

хімія

Хромишев В.О.

2

Узунова Дар'я Ігорівна

ЗОШ№4

9

хімія

Хромишева О.О.

3

Марченко Катерина Юріївна

Г№5

10

екологія

Гончарова Л.В.

2

Драгоєв Руслан Юрійович

ЗОШ№7

11

лісознавство

Подорожний С.М.

3

 

Просмотров: 198 | Добавил: school13 | Рейтинг: 4.2/5
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Календар
«  Март 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Корисні посилання
  • МОН України
  • НЦ МАН України
  • Кафедра інформатики ЗОІППО
  • КЗ "ЗОІППО" ЗОР
  • КЗ "Центр туризму" ЗОР
  • КЗ "Січовий колегіум" ЗОР
  • КЗ "ЗОЦ НТТУМ Грані" ЗОР
  • Мелітопольський державний педагогічний університет імені Б.Хмельницького
  • Управління освіти Мелітопольської МР ЗО
  • Портал превентивної освіти
  • Всеукраїнська акція «Слова допомагають»
  • Офіційний сайт м.Мелітополя
  • Національна дитяча гаряча лінія

    Національна гаряча лінія

    Пошук